Увага! Шановні мешканці!
Станом на 01.01.2014 заборгованість мешканців по внескам (квартплата) становить 18 419,04 грн., що не дає змогу належним чином утримувати житловий будинок, не кажучи вже про накопичення коштів на ремонт неподільного та загального майна і термінового усунення збитків, що можуть виникнути в результаті аварій чи непередбачених обставин, в обов’язкових ремонтному та резервному фондах ОСББ.На даний час, негайного вирішення потребують наступні питання:
— облаштування місць для сміттєбаків, згідно санітарних норм;
— встановлення поштових скринь;
— виготовлення та встановлення решіток на входах у підвали.

Просимо мешканців будинку – боржників погасити заборгованість по внескам за 2013 рік в добровільному порядку, чим зберегти кошти об’єднання, пов’язані з витратами на вжиття примусових заходів щодо стягнення заборгованості.

Внески необхідно сплачувати за наступними реквізитами:
отримувач ОСББ «Наш успіх» ОКПО 38697359
р/р 26001052309148 в ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 352479
З питань розміру заборгованості потрібно звертатися до бухгалтера ОСББ Наталі тел. 050-104-92-27

З повагою, правління ОСББ.2 комментария к “Увага! Шановні мешканці!”

  1. С самого создания ОСББ по квартплате у меня всегда переплата. Протекла крыша над моей квартирой, однако как оказалось моя проблема — только моя проблема, ОСББ просто осталось в стороне. Вопрос зачем и кому я платил?

    Ответить
  2. А теперь вопрос- что будет дальше??? Если не «включается» ОСББ- способен ли функционировать наш дом? Одна квартира не в силах решать подобные проблемы. Пожалуйста, пишите, нужно вместе искать выход.

    Ответить

Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.