На рахунки Укргазбанку накладено арешт на 1 серпня 2016 року
na-raxunki-ukrgazbanku-nakladeno-aresht На рахунки Укргазбанку накладено арешт на 1 серпня 2016 року
На рахунки Укргазбанку накладено арешт на 1 серпня 2016 року

На рахунки Укргазбанку накладено арешт на 1 серпня 2016 рокуАрешт накладено на підставі наказу Господарського суду Києва про стягнення з банку коштів на користь ТОВ «Укрконцепт»

Відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України накладено арешт на кошти АБ «Укргазбанк» на підставі наказу Господарського суду Києва про стягнення з банку коштів на користь ТОВ «Укрконцепт». Про це повідомляється на сайті «Укргазбанку».
«Станом на 30.07.2016 Банком не отримано ані постанови про відкриття виконавчого провадження, ані постанови про арешт коштів боржника, а рішення господарського суду оскаржене банком в касаційній інстанції», – йдеться у повідомленні.

Банком 29 липня 2016 року було подано скарги до Міністерства юстиції України, Державної виконавчої служби та направлено клопотання про відкликання платіжних вимог та відкладення виконавчих дій до рішення Вищого господарського суду.

«Керівництво АБ «Укргазбанк» вкрай стурбоване такою спробою в неправомірний спосіб заволодіти коштами банку (94,94 відсотки статутного капіталу Банку належить Державі, а постановою Кабінету Міністрів України № 83 від 04.03.2015 АБ «Укргазбанк» віднесено до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки Держави) та вживає у межах повноважень усіх можливих заходів щодо захисту інтересів держави, акціонерів та клієнтів Банку. Відповідні заяви направлені до правоохоронних органів України», — заявляє банк.

ДжерелоОставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.